Galeria sztuki FRANCE & STYLE wyrosła jako część portalu – ekskluzywnego miejsca o Francji http://franceandstyle.pl/, według pomysłu Magdaleny Leszner- Skrzecz. W Galerii odkryjecie dzieła związane z tym wspaniałym krajem: sztukę, fotografię, książki zarówno polskich jak i francuskich autorów. Razem z nami przeniesiecie się w czasie.

WSKAZÓWKI CZASU – FOTOGRAFIA Z CYKLU PARYSKI ŚWIAT

Na portalu FRANCE &STYLE znajdziecie ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture. Przybliżymy Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Recenzje pokażą, co warto czytać i na co wybrać się do teatru czy kina. Opiszemy dla Was niezwykle interesujące wystawy oraz wydarzenia zarówno te z Francji jak i z Polski. Podpowiemy, którego eventu francuskiego nie możecie ominąć.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

Zapraszam Was do lektury